středa 12. února 2014

Výlet do Palladia

Hezké odpoledne :)

Dnes jsem se vydala do Palladia na lov šatů na ples. Nechtěla jsem nic extra, můj ples to není a nemá cenu si kupovat nějaké drahé šaty kvůli jednomu večeru. Ale doma mám samé černé a jedny tmavě modré, tak jsem chtěla změnu. V Palladiu jsem nic nesehnala, ale náhodu jsem šla kolem Bílé labuti a ve výloze měli šaty. V obchůdku stála klasická prodavačka kolem důchodu, milá jako med. Vyzkoušela jsem si dvoje šaty, každé za 1500 a bohužel mi neseděly. Kamarádka vracela šaty na ramínko, já se oblékala a "milá" dáma začala hned vyvádět, že jsme si nic stejně neplánovaly koupit, že příště máme přijít s maminkou (hlavně že jsme před ní ještě mluvily o loňském maturáku - ale co, vypadáme asi mladě) a já nevím, co ještě. Kamarádka je kliďas, tak babiznu neprohodila oknem, což bych já s radostí udělala. Když jsem vylezla z kabinky, tak ani necekla, jenom řekla ledové nashle a to bylo vše. Ještě teď se ve mně vše vaří a napadá mě milion věcí, co bych jí řekla. A to jsem slušný člověk a snažím se nevyvolávat konflikty. Ale tohle bylo prostě moc, nesnáším takové chování a prodavačky by takové rozhodně být neměly. Už se mi to stejné stalo před rokem, když jsem si kupovala šaty na maturitní ples a prodavačka dokonce takhle vyletěla na mou mámu. Také se Vám to někdy stalo, že jsou milé a když si nic nekoupíte, nejradši by vás vykopaly ze dveří? Po sepsání tohoto jsem alespoň trochu vychladla, tak se pojďme podívat na pár věcí, co jsem si koupila v DM.


Šampon Aqua Light Pantene a vanilková Balea
Na Pantene jsem četla pochvalné recenze a byl ve slevě za 55 Kč. Voní čistě a svěže a je bez silikonů. Balea je limitka za klasických 35 Kč. Přestože Baleu za zázrak nepovažuji a na mých vlasech se nijak extra pozitivně ještě neprojevila, vůně je fajn. Akorát se obávám, že mě časem začne svou sladkostí štvát. Je to stejná sladkost jako u Kokosu a tiaré, akorát bez toho kokosu. Každopádně oceňuji, že je šampon průhledný gelový, takže třeba mi na vlasech způsobí alespoň nějaký objem, což se mi u těch krémových bílých nestalo.
Tvářenka Rimmel
Původně jsem šla pro Bourjois, ale neměli většinu testerů a skutečně si jen tak naslepo nekoupím něco za 300. Chtěla jsem nějaký odstín do broskvova a bez třpytek. Tady sice třpytky jsou, ale docela se mi líbí. Je to odstín 190 Coral a stála mě po slevě na tu jejich slevovou knížku něco kolem stovky, normální cena je 129 Kč. Na fotce vypadá samozřejmě hrozně světlá.Set pro úpravu obočí Essence
Využijí z ní jen tmavý odstín (také nechápete, proč jsou v jednom balení barvy pro blondýny i brunety, když má člověk jen jednu hlavu?). V sadě jsou i šablony na úpravu tvaru obočí, ale co jsem tak koukala, podle nich bych musela mít obočí až k uším. Ale na ten tmavý stín jsem velmi zvědavá a nebudu těch 65 Kč litovat, pokud bude dobrý.Časem určitě budou recenze na všechno, protože mi konečně začaly ubývat zásoby šamponů. Baleu nejspíš vytáhnu dnes večer jen tak na jedno umytí a dám Vám vědět první dojmy, abyste si případně limitku stihly koupit :)

Žádné komentáře:

Okomentovat