neděle 24. listopadu 2013

Lush Love

Přeji Vám všem krásnou neděli :) Dnes bych Vám chtěla představit svou lásku...tedy spíše už závislost - přírodní kosmetiku Lush. Jejich filozofií je soulad s přírodou a originalita. Kombinují netradiční suroviny, jejich výrobky úžasně voní a u jiných značek nic podobného nenajdete.
Dám Vám sem rovnou odkaz na jejich stránky, kde najdete mnohem lepší popis.

Lush

Raději Vám napíšu moje zkušenosti a poznatky. Lush jsem objevila díky článku na Kissbooku. Tuším, že šlo o recenzi na Mask of Magnaminty. Měla jsem v tu dobu mnohem horší pleť než teď, takže jsem se rozhodla masku vyzkoušet. Byla jsem spokojená, takže brzy jsem se začala dívat po dalších výrobcích. Nakonec se mi tak zrodila docela slušná Lush sbírka. Vlastně nejraději bych zkusila úplně všechno, ale Lush není zrovna nejlevnější :( Co se týče konkrétních výrobků, postupně se na blogu objeví na všechny samostatné recenze. Pořadí budu vybírat podle toho, co aktuálně používám, co už musím spotřebovat nebo co je zrovna v podobě limitky k mání.

Dnes tedy spíše takový obecný přehled o jejich sortimentu.

Z toho, co jsem vyzkoušela, mohu nejvíce doporučit jejich čerstvé masky, což je druh výrobku, který je pro Lush typický. Měla jsem jich už několik, nějaké horší, nějaké lepší, ale vesměs všechny dobré. Jejich jedinou nevýhodou je, že stojí 280 Kč. Balení je sice na první pohled malé za ty peníze, ale nakonec jsem zjistila, že mám problém je včas spotřebovat. Čerstvá maska má totiž velmi krátkou trvanlivost.

Co se týče další obličejové péče, mám od nich již zmiňovanou Mask of Magnaminty, krém, pleťové vody a čistící roládu.

Na vlasy jsem si pořídila dva šampony, tři šampuky a dva kondicionéry. Na tělo jsem neodolala sprchovému gelu z vánoční limitky. Nějaké další věci mám pouze jako vzorečky, takže se o nich pak jen letmo zmíním v nějakém článku, protože na nějakou rozsáhlejší recenzi to bez pořádného vyzkoušení není.

Lush vyrábí i různé zábavné věci do koupele, které se ve vaně rozpusti a vytvoří super pěnu se super vůní, ale to je podle mě věc, do které se moc nevyplatí investovat. Přece jenom dát za koupel přes 100 Kč mi přijde zbytečné. I když jako dárek je to určitě super, pokud nevíte co s penězi :D

Takže abych to shrnula, výrobky na pleť se určitě vyplatí, zvlášť pokud nemáte pleť dokonalou. Jejich ostatní produkty jsou super pro radost a relaxaci, když se chcete trochu rozmazlit.

A málem bych zapomněla vyzdvihnout další Lush mega plus. U nás je bohužel jediná kamenná prodejna, a to v Praze v Palladiu, ale určitě se tam zajděte aspoň podívat. Personál je hrozně ochotný, což se o většině obchodů říct nedá. Rádi se Vám budou věnovat, ochotně odpovídají na otázky a k nákupu dostanete vzorečky zdarma. A i pokud si nic nekoupíte, není problém je o vzoreček poprosit. Vlastně se ani nedivím, že mohou takhle rozdávat, jak mi řekla prodavačka, téměř všichni se vrací a produkt si koupí v plném balení.
Na eshopu si sice neužijete milého personálu, ale i tak tam mrkněte (viz odkaz na začátku článku), určitě tak jako já neodoláte a něco si vyberete :D

Přikládám fotky, vzorečky jsem nefotila. Detailnější foto bude až u recenzí na výrobky.


péče o vlasy

sprchový gel a peeling


obličejové masky


pleťové vody
Žádné komentáře:

Okomentovat