neděle 29. září 2013

Vítejte!

Kdo jsem


Ahoj, vítám Vás na svém blogu :) Jsem normální holka z Prahy, jmenuji se Jana, je mi 19 let a jsem studentka. Za pár dnů nastupuji na vysokou školu, tak mi držte palce :) Ještě bych ráda zmínila, jak jsem dospěla ke jménu Naire. Kamarádka psala už na základce nějakou povídku a u postav se inspirovala lidmi ze třídy. Moje postava je jmenovala právě Naire a už několikrát jsem si tuhle přezdívku vypůjčila :)

Jak to všechno začalo


Se založením blogu jsem hrozně dlouho váhala. Sama různé blogy o kráse sleduji už dlouho a s myšlenkou založit si vlastní blog jsem si pohrávala poprvé asi tak před půl rokem. Nicméně jsem si nakonec řekla, že by mě to po čase omrzelo, že by se na můj blog nikdo nikdy nepodíval, a tak jsem tuhle myšlenku na čas uložila. Ale znáte to, pořád ve vás ta myšlenka hlodá a nedá vám spát, sledujete ostatní blogy a říkáte si, jak je fajn se s někým podělit o informace ze světa krásy.

Posledním impulzem pro mě byl důkladný pohled na mou kosmetickou sbírku. Mám toho doma opravdu hodně (především různé přípravky na vlasy) a rozhodla jsem se, že je čas vše roztřídit, případně dopotřebovat nebo rovnou vyhodit. A najednou se mi zdálo, že je škoda se s nikým nepodělit o zkušenosti a třeba i někomu pomoci s výběrem kosmetiky nebo alespoň pár lidí inspirovat.


O čem blog bude


Zaměření blogu je zatím hádanka i pro mě :D Mám ráda kosmetiku, ráda si nakupuji nové produkty (asi to už bude nějaká forma závislosti), ale když dojde na samotné líčení, moc to neřeším a většinou na sebe jen tak v rychlosti něco napatlám. Takže nějaké produkty tu uvidíte, ale inspirovat Vás v líčení jako takovém si netroufnu, i když slibuji, že na tom budu pracovat a třeba se mi jednou povede něco prezentovatelného :) Jiná věc je pečující kosmetika, v této oblasti ráda zkouším nové věci, takže se určitě máte na co těšit. Dále co se týče oblékání, nemám ještě moc svůj styl, takže existuje jak má verze na podpatcích, tak i v teplákách a v mikině. Neuvažuji denně nad tím, co si obleču do školy, většinou volím jednoduché kousky. Časem se snad s Vámi o nějaký ten outfit podělím, až budu mít pocit, že se to dá konečně prezentovat :D No a jako poslední bod přijdou na řadu vlasy. Hrozně ráda na ně zkouším nové přípravky, tak se určitě budou objevovat články právě na toto téma. A samozřejmě tu budou různé TAGy a kecací články, protože mě velmi baví psát.


Co od blogu očekávám


Hlavní účel je vypsat se ze svých kosmetických zájmů, protože nikoho v okolí to nebaví poslouchat :D Pokud tím někomu pomohu, budu velmi ráda :) Jako další pro mě blog bude znamenat odreagování od školy a doufám, že poznám i nové kamarádky, se kterými budu moci probírat tato témata. Neočekávám davy čtenářů, stačí mi, že blog baví mě a snad bude bavit i Vás :)A to je snad všechno, pokud jste se dočetli až sem, gratuluji :) :D
Žádné komentáře:

Okomentovat